Interaktivní hodiny 

Různorodá témata a jazykové úrovně

Pro základní a střední školy zdarma

V rámci projektu "Němčiny online" Vám a Vašim žákům nabízíme pestrou hodinu němčiny, která je přímo upravená dle potřeb a úrovně třídy. Interaktivní hodiny vedou rodilí mluvčí, kteří dokáží motivovat žáky a odbourat jazykové bariéry. 

Témata i úrovně si řídíte Vy sami! Na výběr máte z velké škály témat, ať se jedná o roční období, svátky, tradice anebo geografii německy mluvících zemí. Jsme připraveni  podpořit i maturanty a pomoci jim s náročnou maturitní otázkou, se kterou si neví rady.

Pro základní a střední školy jsme si pro Vás tento projekt připravili zcela zdarma. Pokud byste měli zájem o prezenční formu interaktivních hodin, neváhejte nám napsat! V rámci toho Vás a Vaši školu požádáme o proplacení cestovních nákladů.


Situace v době pandemie Covid-19 byla těžká nejen pro samotné žáky, kteří ztráceli při online výuce motivaci, ale také pro učitele. Dlouhodobě jsme v týmu Sdružení Ackermann-Gemeinde přemýšleli, jak bychom mohli učitelům alespoň trochu pomoci. 

A tím se zrodil náš projekt Němčina online! Naším cílem je znovu namotivovat žáky a dokázat, že i online výuka může být zábavná a podnětná. Nabízíme 45-90 minutový program pro základní a střední školy pro kteroukoliv jazykovou úroveň za pomoci rodilých mluvčích!

V rámci naší lekce využíváme interaktivní programy jako je Kahoot, Menti a další speciální online programy nebo také virtuální hry. Výuku přizpůsobíme jakékoliv jazykové úrovni.

Přihlásit se můžete pomocí online formuláře ZDE